LKS Magórka Czernichów-Tresna - Terminarze

 

              Wydział Gier Podokręgu Piłki Nożnej w Żywcu z powodu złego stanu boisk odwołuje wszystkie spotkania klasy A z dnia 20.03.2010 i 21.03.2010. Następną kolejkę rozgrywek w klasie A 28.03.2010. należy rozegrać zgodnie z terminarzem.Zawody z dnia 21.03.2010 rozegrane zostaną w dniu 1.05.2010. a zawody z dnia 2.05.2010 rozegrane zostaną w dniu 3.05.2010


ROZGRYWKI A klasa 

 20 03 2010 { sobota }
ZARZECZE -BYSTRA godzi.15.00
 21 03 2010
1.JELEŚNIA       -                           LEŚNA              11.00
2.SOLA  ŻYW    .-         PAWEŁ ŚLEM.                   11.00
3.ŻABNICA        -       CISIEC                                   15.00
4.BŁĘKITNI       -      CZERNICHÓW                        15.00
5.WIEPRZ        -      LIPOWA                                   11.00
6.MILÓWKA     -       ŁĘKAWICA                               15.30
7.RAJCZA       -        BABIA GÓRA                           11.00

                       DATA. 28.03.2010.

1.RAJCZA       - ŁĘKAWICA                                      11.00
2.LEŚNA         - BABIA GÓRA                                   15.00
3.LIPOWA       - MILÓWKA                                         15.00
4.CZERNICHÓW - WIEPRZ                                     15.00
5.CISIEC        - BŁĘKITNI                                          15.00
6.PAWEŁ ŚLEMIEŃ -ŻABNICA                                15.00
7.BYSTRA -SOŁA ŻYWIEC                                       15.00
8.JELEŚNIA -ZARZECZE                                         11.00
   
                            DATA 3.04.2010 [ SOBOTA ]
1.ZARZECZE      - LEŚNA                                     11.00
                           DATA 5.04.20010 [ PONIEDZIAŁEK ]

1.SOŁA ŻYWIEC -JELEŚNIA                              11.00
2.ŻABNICA          - BYSTRA                                16.00
3.BŁĘKITNI         -PAWEŁ ŚLEMIEŃ                15.00
4.WIEPRZ          -CISIEC                                   11.00
5.MILÓWKA      -CZERNICHÓW                      15.30
6.RAJCZA         - LIPOWA                                 11.00

                   DATA 11.04.2010.  

1.RAJCZA : CZERNICHÓW 11.oo ----:----
2.LEŚNA : ŁĘKAWICA 15.oo ----:----
3.LIPOWA : BABIA GÓRA 15.oo ----:----
4.CISIEC : MILÓWKA 16.oo ----:----
5.PEWEL ŚLEM. : WIEPRZ 16.oo ----:----
6.BYSTRA : BŁĘKITNI 13.oo ----:----
7.JELEŚNIA : ŻABNICA II 11.oo ----:----

              DATA 18.04.2010.
1.SOŁA ŻYW. : LEŚNA 11.oo ----:----
2.ŻABNICE II : ZARZECZE 16.oo ----:----
3.BŁĘKITNI : JELEŚNIA 15.00 ----:----
4.WIEPRZ : BYSTRA 11.oo ----:----
5.MILÓWKA : PEWEL ŚLEM 15.3o ----:----
6AJCZA : CISIEC 11.oo ----:----
7.BABIA GÓRA : CZERNICHÓW 15.oo ----:----                                              8.ŁĘKAWICA : LIPOWA 11.oo ----:----

DATA. 24.04.2010. (Sobota)
1.ZARZECZE : BŁĘKITNI 16.oo ----:----
DATA 25.04.2010.
1.RAJCZA : PEWEL ŚLEM. 11.oo ----:----
2.MILÓWKA : BYSTRA 15.30 ----:----
3.LEŚNA : LIPOWA 15.oo ----:----
4.CZERNICHÓW : ŁĘKAWICA 15.oo ----:----
5.CISIEC : BABIA GÓRA 16.oo ----:----
6.JELEŚNIA : WIEPRZ 11.oo ----:----
7.SOŁA ŻYW. : ŻABNICA II 11.oo ----:----

                      DATA 2.05.2010.
1.ŻABNICA II : LEŚNA 16.oo ----:----
2.BŁĘKITNI : SOŁA ŻYW. 15.oo ----:----
3.WIEPRZ : ZARZECZE 11.oo ----:----
4.MILÓWKA : JELEŚNIA 15.3o ----:----
5.RAJCZA : BYSTRA 11.oo ----:----
7.BABIA GÓRA : PEWEL ŚLEM. 15.oo ----:----
8.ŁĘKAWICA : CISIEC 11.oo ----:----
9.LIPOWA : CZERNICHÓW 15.oo ----:----

              DATA. 8.05.2010. (Sobota)
1.ZARZECZE : MILÓWKA 16.oo ----:----

                       DATA 9.05.2010.
1.RAJCZA : JELEŚNIA 11.oo ----:----
2.LEŚNA : CZERNICHÓW 15.oo ----:----
3.CISIEC : LIPOWA 16.oo ----:----
4.PEWEL ŚLEM. : ŁĘKAWICA 16.oo ----:----
5.BYSTRA : BABIA GÓRA 13.oo ----:----
7.SOŁA ŻYW. : WIEPRZ 11.oo ----:----
8.ŻABNICA II : BŁĘKITNI 16.oo ----:----


                    DATA. 16.05.2010.
1.BŁĘKITNI : LEŚNA 15.oo ----:----
2.WIEPRZ : ŻABNICA II 11.oo ----:----
3.MILÓWKA : SOŁA ŻYW. 15.30 ----:----
4.RAJCZA : ZARZECZE 11.oo ----:----
5.BABIA GÓRA : JELEŚNIA 15.oo ----:----
6.ŁĘKAWICA : BYSTRA 11.oo ----:----
7.LIPOWA : PEWEL ŚLEM. 15.oo ----:----
8.CZERNICHÓW : CISIEC 15.oo ----:----  

              DATA 22.05.2010 (Sobota)
 1.ZARZECZE : BABIA GÓRA 16.oo ----:----
                     DATA 23.05.2010.
1.RAJCZA : SOŁA ŻYW. 11.oo ----:----
2.LEŚNA : CISIEC 15.oo ----:----
3.PEWEL ŚLEM. : CZERNICHÓW 16.oo ----:----
4.BYSTRA : LIPOWA 13.00 ----:----
5.JELEŚNIA : ŁĘKAWICA 11.oo ----:----
6.ŻBNICA II : MILÓWKA 16.00 ----:----
7.BŁĘKITNI : WIEPRZ 15.oo ----:----
                    DATA 30.05.2010.
1.WIEPRZ : LEŚNA 11.oo ----:----
2.MILÓWKA : BŁĘKITNI 15.3o ----:----
3.RAJCZA : ŻABNICA 11.oo ----:----
4.BABIA GÓRA : SOŁA ŻYW. 15.oo ----:----
5.ŁĘKAWICA : ZARZECZE 11.oo ----:----
6.LIPOWA : JELEŚNIA 15.oo ----:----
7.CZERNICHÓW : BYSTRA 15.oo ----:----
8.CISIEC : PEWEL ŚLEM. 16.oo ----:----  

                           DATA 2.06.2010. (Sroda)
1.ZARZECZE : LIPOWA 16.oo ----:----
                      DATA 3.06.2010. (Czwartek)
1.RAJCZA : BŁĘKITNI 11.oo ----:----
2.LEŚNA : PEWEL ŚLEM. 15.oo ----:----
3.BYSTRA : CISIEC 13.oo ----:----
4.JELEŚNIA : CZERNICHÓW 11.oo ----:----
5.SOŁA ŻYW. : ŁĘKAWICA 11.oo ----:----
6.ZABNICA II : BABIA GÓRA 16.oo ----:----
7.WIEPRZ     MILOWKA  11.00
                DATA 6.06.2010.  
1.MILÓWKA : LEŚNA 15.3o ----:----
2.RAJCZA : WIEPRZ 11.oo ----:----
3.BABIA GÓRA : BŁĘKITNI 15.oo ----:----
4.ŁĘKAWICA : ŻABNICA II 11.oo ----:----
5.LIPOWA : SOŁA ŻYW. 15.00 ----:----
6.CZERNICHÓW : ZARZECZE 15.00 ----:----
7.CISIEC : JELEŚNIA 16.00 ----:----
8.PEWEL ŚLEM. : BYSTRA 16.00 ----:----

DATA 13.06.2010.

1.RAJCZA : MILÓWKA 17.oo ----:----
2.LEŚNA : BYSTRA 17.oo ----:----
3.JELEŚNIA : PEWEL ŚLEM 17.oo ----:----
4.ZARZECZE : CISIEC 17.oo ----:----
5.SOŁA ŻYW. : CZERNICHÓW 17.oo ----:----
6.ŻABNICA II : LIPOWA 17.oo ----:----
7.BŁĘKITNI : ŁĘKAWICA 17.oo ----:----
8.WIEPRZ : BABIA GÓRA 17.oo ----:----
               DATA. 20.06.2010.
1.RAJCZA : LEŚNA 17.oo ----:----
2.BABIA GÓRA : MILÓWKA 17.oo ----:----
3.ŁĘKAWICA : WIEPRZ 17.oo ----:----
4.LIPOWA : BŁĘKITNI 17.oo ----:----
5.CZERNICHÓW : ŻABNICA II 17.oo ----:----
6CISIEC : SOŁA ŻYW. 17.oo ----:----
7.PEWEL SLEM. : ZARZECZE 17.oo ----:----
8.BYSTRA : JELEŚNIA 17.oo ----:----

UWAGA:
PEWEL ŚLEM. gra na boisku w Świnnej.
BABIA GÓRA --:-- -:- ---:--- -:- Przyborowie.
ŻABNICA II --:-- -:- ---:--- -:- Żabnicy.
RAJCZA --:-- -:- ---:--- -:- Milówce






TRAMPKARZE I JUNIORZY GRUPA I. RUNDA WIOSENNA 2010.,


DATA 10.04.2010 Trampkarze Juniorzy

RADZIECHOWY : LIPOWA 10.oo ----:---- 11.3o ----:----
ŁODYGOWICE : ŁĘKAWICA 10.oo ----:---- 11.30 ----:----
GILOWICE : LEŚNA 10.oo ----:---- 11.30 ----:----
ŚLEMIEŃ : CISIEC 11.oo ----:----
PIETRZYKOWICE : CZERNICHÓW 10.oo ----:----
WIEPRZ : JELEŚNIA 10.oo ----:----
               DATA 17.04.2010.

GILOWICE : RADZIECHOWY 10.oo ----:---- 11.3o ----:----
JELEŚNIA : PIETRZYKOWICE 10.oo ----:---- 11.3o ----:----
ŁĘKAWICA : LIPOWA 10.oo ----:---- 11.3o ----:----
LEŚNA : WIEPRZ 10.oo ----:----
CZERNICHÓW : ŚLEMIEŃ 13.oo ----:----
CISIEC : ŁODYGOWICE 10.oo ----:----
                 DATA. 24.04.2010.

RADZIECHOWY : ŁĘKAWICA 10.oo ----:---- 11.3o ----:----
PIETRZYKOWICE : LEŚNA 10.oo ----:---- 11.3o ----:----
LIPOWA : CISIEC 10.oo ----:----
ŁODYGOWICE : CZERNICHÓW 10.oo ----:----
ŚLEMIEŃ : JELEŚNIA 11.oo ----:----
WIEPRZ : GILOWICE 10.oo ----:----
                           DATA. 1.05.2010.

PIETRZYKOWICE : GILOWICE 10.oo ----:---- 11.3o ----:----
JELEŚNIA : ŁODYGOWICE 10.oo ----:---- 11.3o ----:----
WIEPRZ : RADZIECHOWY 10.oo ----:----
LEŚNA : ŚLEMIEŃ 10.oo ----:----
CZERNICHÓW : LIPOWA 13.oo ----:----
CISIEC : ŁĘKAWICA 10.oo ----:----
                 DATA. 8.05.2010.

LIPOWA : JELEŚNIA 10.oo ---:---- 11.3o ----:----
ŁODYGOWICE : LEŚNA 10.oo ----:---- 11.3o ----:----
RADZIECHOWY : CISIEC 10.oo ----:----
ŁĘKAWICA : CZERNICHÓW 10.oo ----:----
ŚLEMIEŃ : GILOWICE 11.oo ----:----
PIETRZYKOWICE : WIEPRZ 10.oo ----:----
                     DATA. 15.05.2010.

PIETRZYKOWICE : RADZIECHOWY 10.oo ----:---- 11.30 ----:----
GILOWICE : ŁODYGOWICE 10.oo ----:---- 11.3o ----:----
LEŚNA : LIPOWA 10.oo ----:---- 11.3o ----:----
Trampkarze Juniorzy.
JELEŚNIA : ŁĘKAWICA 10.oo ----:---- 11.3o ----:----
CZERNICHÓW : CISIEC 13oo ----:----
WIEPRZ : ŚLEMIEŃ 10.oo ----:----
                        DATA. 22.05.2010
.
ŁĘKAWICA : LEŚNA 10.oo ----:---- 11.3o ----:----
LIPOWA : GILOWICE 10.oo ----:---- 11.3o ----:----
RADZIECHOWY : CZERNICHÓW 10.oo ----:----
CISIEC : JELEŚNIA 10.oo ----:----
ŁODYGOWICE : WIEPRZ 10.oo ----:----
ŚLEMIEŃ : PIETRZYKOWICE 11.oo ----:----
                              DATA. 29.05.2010
 
PIETRZYKOWICE : ŁODYGOWICE 10.oo ----:---- 11.3o ----:----
GILOWICE : ŁĘKAWICA 10.oo ----:---- 11.3o ----:----
ŚLEMIEŃ : RADZIECHOWY 11.oo ----;----
WIEPRZ : LIPOWA 10.oo ----:----
LEŚNA : CISIEC 10.oo ----:----
JELEŚNIA : CZERNICHÓW 10.oo ----:----
               DATA. 5.06.2010.

RADZIECHOWY : JELEŚNIA 19.oo ----:---- 11.3o ----:----
LIPOWA : PIETRZYKOWICE 10.oo ----:---- 11.3o ----:----
CZERNICHÓW : LEŚNA 13.oo ----:----
CISIEC : GILOWICE 10.oo ----:----
ŁĘKAWICA : WIEPRZ 10.oo ----:----
ŁODYGOWICE : ŚLEMIEŃ 10.oo ----:----
                  DATA. 12.06.2010.
 
ŁODYGOWICE : RADZIECHOWY 10.oo ----:---- 11.30 ----:----
PIETRZYKOWICE : ŁĘKAWICA 10.oo ----:---- 11.30 ----:----
LEŚNA : JELEŚNIA 10.oo ----:---- 11.3o ----:----
ŚLEMIEŃ : LIPOWA 11.oo ----:----
WIEPRZ : CISIEC 10.oo ----:----
GILOWICE : CZERNICHÓW 10.oo ----:----
                     DATA. 19.06.2010.

RADZIECHOWY : LEŚNA 10.oo ----:---- 11.3o ----:----
JELEŚNIA : GILOWICE 10.oo ----:---- 11.3o ----:----
LIPOWA : ŁODYGOWICE 10.oo ----:---- 11.3o ----:----
CZERNICHÓW : WIEPRZ 13.oo ----:----
CISIEC : PIETRZYKOWICE 10.oo ----:----
ŁĘKAWICA : ŚLEMIEŃ 10.oo ----:----


W rundzie wiosennej w rozgrywkach trampkarzy mogą grać zawodnicy urodzeni w
roku 1995 i młodsi.
W rundzie wiosennej w drużynie juniorów mogą grać zawodnicy urodzeni w
roku 1991,1992,1993,1994.

W zawodach trampkarzy i juniorów dozwolona jest wymiana 7 zawodników.

Każdy zawodnik ma obowiązek posiadać legitymację szkolną lub inny dokument
ze zdjęciem.

W dniu 26.06.2010 rozegrany zostanie mecz barażowy drużyn juniorów grupy I i II
o mistrza Podokręgu, dający awans do rozgrywek na szczeblu BOZPN Bielsko.


21765 odwiedzający
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=